KONST / Skulptur & konsthantverk / Gipsskulptur 7908201
nr 790 8201
Gipsskulptur
Carin Nilsson, sittande kvinna, signerad 1930, höjd: 26
Kondition: naggade tår
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:06:16
12/11 12:12:40
12/11 18:26:35
150 kr